Tavolina e kuzhinës

Shitet nga: Daver 04 Pri 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e kuzhinës pa karrika. Dimensioni 145*90.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim