Tavolina për dhomë të ditës modele moderne.....

Shitet nga: Bujari 21 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolina për dhomë të ditës modele moderne.....

Tavolinat janë të reja.....
Model dhe dizajn modern.....
Vetëm tre copa në dispozicion...
Tavolinat janë ngjyrë të bardhë dhe kafe e mbyllt....
Qmimi për tri tavolina 250 €...
Qmimi për dy tavolina 170 ...
Qmimi për një tavolinë 90 €...

Poashtu shitet edhe kompleti i tavolinave të lëkurës...
Kompleti ka një tavoline të madhe dhe dy të vogla...
Është një muaj e përdorur por jane si të reja...
Qmimi 30 €...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim