Tavolina per lokal

Shitet nga: A.BERISHA 03 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina te hekrit 8 qopa 120 euro ngjyr te zez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim