Tavolina per lokal

Shitet nga: A.BERISHA 09 Shk 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolina per lokal pa karika 8 qopa 100 euro ngjyr te zez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim