Tavolina

Shitet nga: daver 05 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina pa kariga dim. 145*90.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim