Tavolina

Shitet nga: daver 06 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline i gjate 145*90 dhe pa karika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim