Tavolina

Shitet nga: Vullnet Nurkollari 08 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina ne gjendje perfekte eshte e drurit dhe shum e mbrojtur.pres bleres serioz.qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim