Tavolina

Shitet nga: Daver 14 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina kuzhine pa karrika. Dimensions 145*90.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim