Tavolina

Shitet nga: Ertan 12 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina te drurit me kater karika shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim