Tavolina

Shitet nga: Ertan 07 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina druri 5 tavolina me 4 karrige
049 166 165
Te pershtashme per lokale restaurant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim