Tavolinat Ne Shitje

Shitet nga: Basri 25 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 9 tavolina dhe 24 karige jan ne gjendje te mire per me shumë kontaktoni ne nr 044 159 081

Basri Avduti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim