Tavolinat

Shitet nga: Vullnet Nurkollari 08 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat e drurit ne gjendje perfekte.pres bleres serioz.qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim