Tavolinda dhe komoda

Shitet nga: Flurim 07 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina me 6 karika dhe komoden me trepezari pjesa posht nalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim