Tavoline per kompjuter

Shitet nga: a.berisha 09 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim