Tavoline

Shitet nga: agon 22 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim