Trapezari

Shitet nga: Agim 09 Sht 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline me 6 karrige, me perberje medijapan, shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim