Trueze dhe 5 karrige

Shitet nga: xhengiz 06 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tryezen me 5 karrige.Eshte perdorur 2 vjet.Gjatesia e tryezes 1,40cm,gjansia 90 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim