Tryeza me 6 karrige

Shitet nga: Sevdije 08 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tryeza me 6 karrige ne gjendje shume te mire.Shume pak e perdorur.
Per me shume informata kontaktoni ne kete numer 044289724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim