Tryezari

Shitet nga: Lulzim 04 Tet 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline buke me 6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim