Tryeze buke me 4 karrika

Shitet nga: Mahir 10 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 EUR   180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeze kuzhine prej druri ne gjendje te mire, 4 karrikat poashtu prej druri bung.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim