Tryeze kuzhine

Shitet nga: Agron Morina 11 Pri 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte prodhim kualitativ slloven.
Tavolina + 6 karrige te cilesis se lart me cmim te ulet. 15 euro copa

Gajtesia 1.20cm me 80 cm.
Mundesi zgjatje per +40 cm me kabllo te celikut dhe shina metalike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim