blendi

Shitet nga: blendi 06 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina me 4 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim