ivenrare

Shitet nga: beni 01 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
iventari ne shitje komplet 4tavolina 20karrika shanki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim