Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKERICA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Petrova Comerc Dje 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum shiko ne Facebook: Petrova Comerc ose kontaktoni ne 044 271-357 dhe Viber +38345256699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim