shitet tavolin moderne

Shitet nga: burim 13 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina moderne ne gjendje shum te mir ,meqense dua te blej nje tjeter ket tavolin eshes 200 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim