tavolin per Butik

Shitet nga: Ardi 26 Tet 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim