tavoline kuzhine me 6 karike

Shitet nga: valon 03 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline dhe karika nga bungu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim