tryeza dhe karige

Shitet nga: valon 30 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeze dhe 6 karrige
Materiali Bung
Tryeza dimensionet 140 X 85
me hapje + 50 cm ( 190 x 85 )
Karrige dimensionet
Ulesja 45 x 45
Lartesia e uleses nga dyshemeja 45 cm
Lartesia e mbeshteteses se karrikes 112 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim