Cerdhja per perkujdesjen e bebave dhe femijeve d..

Shitet nga: fleta 21 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lodra
Ne fund te Prillit hapet cerdhja e femijeve e cila do te beje perkujdesjen e bebave duke filluar nga 6 muaj deri ne moshen 4 vjecare orari do te jete prej ores 8 mengjes deri ne oren 20 ne mbremje cmimi esht 50 euro per femije do te kete ushqim dhe kreveta per fjetje .Te gjitha nenat qe punojn tani do ta kene me lehte prandaj te interesuarit per regjistrim te lajmrohen ne numrin e larteshenuar perkujdesja nuk do te ndalet as ne stinen e veres dmth gjate pushimeve shkollore ne dote punojm.ME RESPEKT JU MIRPRET CERDHJA FLETA PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim