Karroc

Shitet nga: Jenuz 29 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lodra
Shitet karroca pasi nuk na nevoitet ,eshte pak e perdorur .me ne mun te takoheni prizren ose ferizaj dhe me viber.+38970561728
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim