Psp

Shitet nga: shani 13 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lodra
Me 7lojra me cip original dhe 8 gb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim