Kamerë për vëzhgimin e fëmijës suaj dhe për zyre

Shitet nga: EDI 07 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

126 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Nëse dëshironi të vëzhgoni fëmijët tuaj nga telefoni kjo është kamera adekuate për këtë, për ti përcjellur dhe dëgjuar fëmijët tuaj në çdo kohë dhe nga çdo vend. Gjithashtu nga vendi ku gjindeni mund edhe te i flisni përmes kësaj kamere në kohe reale. Kjo pajisje ka të integruar:
1. Kamerën 2MP
2. Alarmin dhe
3. Mikrofonin

Për çdo informacion lajmërohuni në numrin: 044-352-998 dhe viber +37744352998

Faqja në facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim