Karroc per binjaket

Shitet nga: CHIPOLINO 30 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
SHITET KARROCA PER BINJAKET SHUME PAKE TE PERDORUR

PER INFORMATA NA KONTAKTONI NE TELEFON DHE NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim