Karroce per femije - binjake, eshte e firmes chi..

Shitet nga: Flora 17 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karroce per femije - binjake, eshte e firmes chipolino. Karroca eshte shume e ruajtur, ka ngjyre te gjelbert, uleset jane paralele, ka mbulojat e veta, si dhe mbulojen per te reshura atmosferike, eshte shume e lehte per perdorim, palohet, pastrohet lehte, çmimi eshte 150 euro.

Mund te me kontaktoni ne mobil 044 208 468.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim