Kolic,maxikoz dhe ulese 3funksionale

Shitet nga: Kolic,maxikoz, dhe ulse 3funksionale 25 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten kolica per femij ne gjendje te rregullt edhe maxikoza shum pak e perdorur dhe nje.ulse 3 funksionale qe ulet ne 3pozita ulun gjysem ulur dhe shtrir me rrota edhe qe luhatet edhe per ta ushqyer femijen i shes per arsye se me esht rrit djali dhe nuk po me vyn.kush esht i nevojshem esht shum e leverdisshme si mundsi.trijat 50 € arsyja e qmimit te lir esht me ja u mundsu njerzve hallegjinj me posedu mjete per femijet e tyre me pak euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim