Kolic per femij

Shitet nga: mira 26 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes kolicen PegPerego 3ne1 e ardhur nga Italia,e perdorur por shum e rujtur,preferohet per djem dhe vajza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim