Krevat per femij

Shitet nga: kaon kurtishi 22 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shitet krevati per femij esht ne gjendje shum te mir dhe shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim