Krevet per femij i ppaperdorur komplet

Shitet nga: Jasin 07 Gsh 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kreveti ne shitje qmimin ne qyqan eka 250 € pa zburimet qe po i shifni ne foto un po e shes per 120 € komplett siq po e shini ne foto ansjeher nuj eshte i perdorur mundeni me pa dhe mundeni ta perdornu edhe si ne form te djepit esht shum krevet i bukur dhe kvalitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim