Shitet shtrati per femije dhe tavoline kompjuteri

Shitet nga: meri 07 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet tavolina per kompjuter per vetem 15€
Shitet shtarti per femije i paperdorur per vetem 120€
Mund te kontaktoni me ane te numrit te telefonit
Gjendemi afer kuvendit te komunes se Prizrenit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim