Shtrat per fëmie

Shitet nga: Erman 26 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet shtrati per fëmijë prej 0 - 5 vjet. Shtrati eshte ma i madh se sa shtratrat qe po shiten ne tregin standart. Shtrati eshte i perdorur vetem nje vjet, por eshte shum i rujtun si me qen e re nuk ka asnje gervishje te vogel. Shtrati poashtu posedon edhe mbulesat ngjyrre pembe dhe perden te cilen nuk i kam perdorur fare. Qimimi blerjes ka qen vjet 280€ tash po e shes per 170€.

Sms mos dergoni, pres thirrjet serioze.
Nr 044 610 360


Baby, bebe, beba, femi, fëmi, chico, chipolino, hipp, nestle, ikea, mobin, palma, jysk, nuk, shtrat, dyshek, kind, kinder, children,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim