shitet me qmim te volitshem

Shitet nga: luli 13 Gsh 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Maksikozen Chipolino dhe karigen per ushqim CAM, te perdorura 1 muaj. Jan ne gjendje shum te mire, si te reja...Qmimi per te dyjat eshte 100 EU.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim