KEPUCA ORTOPEDIKE I BEJM INCIZIMIN SHPUTAVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ORTOPEDIA 27 Dhj 05:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje
ORTOPEDIA ne punojm me kepuca ortopedike per femije te gjitha dhoje te problemave te shputave .
Dhe ne punojm me gomen orgjinal te gjermanis THOMAS HERRS ,dhe tek ne mundeni me kry incizimin e shputes se femijes suaj me aparatur PODOSCOPE gratis...!
lokacijoni jon gjindet ne rugen ADEM JASHARI (bazdarana) afer shtepis bardh ne prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim