Maqina per akullore

Shitet nga: semi 06 Qer 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes apo ndrroj maqinen e akullores ne gjendje te mir pres blersit serjoz viber +37745329164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim