Aparat i Akullorev

Shitet nga: David 15 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Maqina asht e ardhur nga Ch(Zvicrra) esht shum pak e perdorur esht ngjendje trregullt PEr me shum info kontaktoni nr e Telifonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim