BUNARIT,SALLANDXAKA ,TAVOLINA , KARIKA PUNA SHUM..

Shitet nga: XHEMO 22 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
KRET NE DRURI. EXTRA MODELLA CMIMI MIR. GARANCI KYALITET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim