Dubok

Shitet nga: edi 05 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim