Dubok ne gjendie te mir

Shitet nga: bashkim 07 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendie te mir 210 liter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim