Dubok

Shitet nga: Prizren 23 Nën 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Dubok 310 litra ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim