Duboki

Shitet nga: prizren 26 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
e shes dobokin asht i ri ka garancion hala punon shum e shes per arsye se jam ne banes nuk me duhet qmimi asht i arsyshem bejm edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim