Duboki

Shitet nga: Arianit 06 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Eshtë shum I ruajtur esht ne gjendje te mir e shes se spom vyn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim